MENU

Wesele w górach – Kocierz.
To właśnie tam zabrała mnie ze sobą Oliwia i Jakub. W tym bardzo urokliwym miejscu miałem okazję potowarzyszyć im w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Pomysł na wybór Hotel & Spa Kocierz jako miejsca na ich wesele okazał się wyjątkowo udanym pomysłem. Para Młoda wiedziała, że interesuje ich ślub cywilny, który możliwy był do zrealizowania na terenie obiektu.

Tak na prawdę całość imprezy przebiegła wyjątkowo sprawnie i bezproblemowo:

Przygotowania ślubne odbyły się w apartamencie, który zostawał do dyspozycji Młodej Pary. Tam bez zbędnego pospiechu w bardzo sympatycznej atmosferze czekaliśmy na rozpoczęcie ceremonii ślubnej.
Ślub cywilny odbył się w bardzo kameralnej salce znajdującej się zaraz obok sali weselnej. Pomimo nie najlepszej pogody takie rozwiązanie nie zaburzyło świetnej atmosfery tego dnia. Oliwia i Jakub dołożyli od siebie wielu starań aby goście weselni spędzający z nimi ten dzień. Sporo ręcznie wykonywanych dodatków, wyśmienity stół ze słodkościami czy też bardzo wzruszająca prezentacja przygotowana przez Kubę – to wszystko powinno być na długo zapamiętane przez uczestników tego wesela. Kolejną atrakcją były zimne ognie w których z chęcią potowarzyszyli Młodym prawie wszyscy goście.

Za oprawę muzyczną podczas ślubu oraz wesela odpowiadała niezawodna i niezastąpiona Vega Andrychów.

Zapraszam na krótki reportaż z tego wyjątkowego dnia.

Komentarze

Dla nas co prawda góry to bardziej Tatry, ale przyznajemy że poza Podhalem też jakieś góry się znajdą. Sami uwielbiamy góralskie wesela. Te kolory, ten taniec te góralskie tradycje. A tak w ogóle to bardzo fajny reportaż Łukaszu. Świetnie zaświecone na sali. Dodatkowo, muszę przyznać że masz zarąbiste imię:D Pozdrawiam!

Górskie wesela zawsze działają na moją wyobraźnię 🙂 Fantastyczne zdjęcia, świetnie uchwycony klimat 🙂 Pozdrawiam!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

CLOSE